Tytuł: Origami. Święta Bożego Narodzenia
Autor: Halina Rościszewska-Narloch

Format: A5, okładka miękka
Liczba stron: 64, czarno-białe
ISBN: 978-83-62495-02-3
Wydawnictwo: Studio Format, Lublin
Rok wydania: 2010

Kontakt

W książce znajdują się autorskie modele oraz jeden tradycyjny, o tematyce świątecznej. Są to gwiazdki, choinka, ramka na zdjęcie, pudełka, bombki i kolczatka “gwiazda betlejemska”. W większości są to modele modułowe, czyli złożone z większej liczby kartek. Tylko jeden model - choinka - wymaga użycia kleju, pozostałe modele nie.
Stopień trudności jest różnorodny, od bardzo prostych (gwiazdki) do skomplikowanych (pudełka). Wszystkie diagramy zostały rozrysowane z dwustronnie kolorowej kartki, dzięki czemu są bardziej czytelne lub daje to dodatkowy efekt. Diagramy nie zawierają prawie żadnych opisów, ich czytelność została przedstawiona dzięki specjalnym symbolom (liniom i strzałkom).


Elementy strony (zdjęcia, koncepcja graficzno-techniczna, teksty) są chronione przepisami prawa autorskiego. Fotografie opublikowano w serwisie za wiedzą i zgodą ich autorów. Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie stanowią wyłączną własność autorów i nie mogą być publikowane w formie drukowanej lub elektronicznej bez ich zgody.